
3 105 ₴
1 553 ₴
Рукавичка автоскраб м'яка. Рукавиця автоскраб м'яка
Альтернатива використанню класичної синтетичної глини для ручного очищення кузова. Він швидко усуває бруд, пил від гальмівних колодок, смолу та бітум із дорожнього покриття.</p>

Рукавицю-автоскраб можна використовувати для автомобілів будь-якого кольору та відтінку, глянцевих та матових. Вона підійде для очищення кузова перед поліруванням та обробкою захисними покриттями. Під час роботи автоскраб потрібно промивати кожні кілька проходів, щоб змити бруд.

УВАГА! КОМПЛЕКТАЦІЯ МОЖЕ ЗМІНЮВАТИСЯ ВИРОБНИКОМ БЕЗ ПОВІДОМЛЕННЯ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Тайвань |
| Виробник | AK Chemical |
| Область застосування | Уборка, Мийка |
| Оброблювана поверхня | Лак, Фарба, Метал |
| Колір | Жовтий |
| Вид товару | Губка |
| Наявність ворсу | Без ворсу |
| Перфорація | Ні |
| Упаковка | Блістер |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість шарів | 1 |
| Стан | Новий |
| Рукавичка автоскраб м'яка | |
| Рукавичка автоскраб | м'яка |
| Рукавиця автоскраб м'яка | |
| Рукавиця автоскраб | м'яка |