Все норм , Але не те що потрібно
Быстро и качественно
Швидко зв'язалися , гарні менеджери але не було в наявності (
Ганчірка була 1 )))
Дякуємо вам за відгук.
Одне замовлення = один подарунок.
Нажаль із-за технічних недолівків прому, неможливо адекватно вказати кількість подарунків (якшо він є)